Microsoft судиться з американським урядом щодо порушення конституції

Компанія Microsoft подала в суд на уряд США із вимогою надати їй право повідомляти своїм клієнтам, якщо вона дає владі доступ до їхньої електронної пошти ДеПо >>  15.04.2016 08:25

"Люди зберігають свої права, коли вони переносять свою особисту інформацію з фізичного носія на електронний", - йдеться у позові компанії.

У лютому американський суд зобов'язав компанію Apple допомогти слідчим отримати доступ до інформації із телефона Саїда Фарука, який вчинив стрілянину у каліфорнійському місті Сан-Бернардіно.

Apple

відмовилася

виконати вимоги. Великі інтернет-компанії, у числі яких Twitter, AirBnB, Ebay, LinkedIn і Reddit, офіційно підтримали позицію компанії Apple у суперечці з ФБР.

Компанія Microsoft подала в суд на уряд США із вимогою надати їй право повідомляти своїм клієнтам, якщо вона дає владі доступ до їхньої електронної пошти.

У позові зазначено, що доступ до облікових записів користувачів без їхнього повідомлення порушує конституцію країни.

За інформацією Microsoft, впродовж останніх півтора року вони отримали 5624 запити щодо даних, майже половина з яких була пов'язана із рішеннями суду і зобов'язувала компанію не повідомляти клієнтам, що за ними стежать.

BBC Ukrainian


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Microsoft судиться з американським урядом щодо порушення конституції»

Калейдоскоп событий