обновлено
21.07.2017
12:21

Метки сюжета

Питання створення "списку Савченко" стоїть на порядку денному ЄС - Порошенко

Крім того, Порошенко зауважив, що ця ідея підтримується міжнародними союзниками України. Ваші новини >>  15.03.2016 20:32

Окрім того президент повторив, що "готовий зробити все для того, щоб повернути Надію в Україну живою і здоровою".

Пан Порошенко також сказав адвокатам, що лікарі із німецької клініки "Шаріте" погодились приїхати до Росії та оглянути пані Савченко.

"Ви робите все можливе не просто, щоб у суді довести невинуватість Надії. Я думаю, що це не можливо зробити, оскільки суду немає", - сказав пан Порошенко Іллі Новікову, Миколі Полозову та Марку Фейгіну.

"Ви знаходитесь у дуже складній ситуації. Але вашими, нашими спільними зусиллями ми довели світу абсолютну безпідставність всіх звинувачень, які Росія висунула проти Надії Савченко", - цитує пана Порошенка прес-служба.

Міжнародні союзники України підтримують ідею санкційного "Списку Савченко", сказав президент Петро Порошенко під час зустрічі із адвокатами Надії Савченко у Києві, повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

Він розповів, що зараз йдуть активні консультації щодо запровадження "Списку Савченко" і, за його словами "ця тема внесена у порядок денний ЄС".

BBC Ukrainian

ФОТО:

Ваші новини: Президент зустрівся з адвокатами Савченко

Калейдоскоп событий