обновлено
03.12.2016
01:45

Метки сюжета

Хто може не декларувати своїх доходів?

- перебувають на строковій військовій службі станом на кінець звітного податкового року; Бізнес область >>  14.04.2016 10:41

Відповідно до пункту 179.2 статті 179 Кодексу обов'язок платника податку щодо подання декларації вважається виконаним і декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи: - від податкових агентів, які згідно з розділом IV Кодексу не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу; - виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених розділом IV Кодексу; - від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок відповідно до розділу IV Кодексу; - у вигляді об'єктів спадщини, які відповідно до розділу IV Кодексу оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до пункту 174.3 статті 174 Кодексу; - зазначені у пункті 167.2 статті 167 Кодексу, крім випадків, коли декларування таких доходів прямо передбачено відповідними нормами розділу IV Кодексу. Українська газета ЧАС >>


Другие новости темы:

Калейдоскоп событий

Найдите нас на VK