Путін заявив, що російські ЗМІ - "правдиві й цікаві"

Також російський президент сказав, що діяльність журналістів РФ допомагає протистояти інформаційному монополізму, який використовують суперники Росії. З його слів, російська подача інформації досить часто критикується "найжорсткішим чином"супротивниками країни. Ваші новини >>  13.05.2016 20:03

Він також сказав, що діяльність російських журналістів допомагає подолати інформаційний монополізм, який використовують опоненти Росії.

За його словами, російська подача інформації часто критикується "найжорсткішим чином" опонентами країни. Пан Путін вважає, що це пояснюється "ледь не пропагандою якоюсь".

Згідно з опитуванням Фонду "Громадська думка", проведеного в квітні цього року, 45% росіян не довіряє російським ЗМІ, тоді як 42% населення заявили про довіру російській пресі. Також 47% опитаних вважають, що російські ЗМІ необ'єктивно висвітлюють ситуацію в економіці країни.

Президент Росії Володимир Путін на святкуванні 25-річчя ВГТРК - "Всеросійської державної телевізійної і радіомовної компанії" - заявив, що інформаційні стрічки російського телебачення є правдивими і допомагають боротися з монополією в інформаційній сфері.

"Що мені хотілося б особливо відзначити. По-перше, ваші новинні стрічки. Вони, безумовно, мають довіру й великий інтерес у людей. І перш за все, тому що вони є правдивими і дуже змістовними і цікавими", - цитує заяву пана Путіна російський "Інтерфакс".

BBC Ukrainian

ФОТО:

Ваші новини: Путін заявив, що російські ЗМІ - "правдиві й цікаві"

Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Путін заявив, що російські ЗМІ - "правдиві й цікаві"»

Калейдоскоп событий