Сайт «Миротворець» заявив, що припиняє роботу

Представники Миротворця звинуватили цих журналістів у співпраці з бойовиками терористичної організації. Урядовий Кур'єр >>  13.05.2016 11:18

Депутат Антон Геращенко також підтвердив, що проект "Миротворець" буде закритий.

Зараз працівники центру архівують усю інформацію, яку пізніше викладуть у відкритий доступ, аби "будь-хто зміг її завантажити".

Персональні дані понад тисяч журналістів українських та міжнародних ЗМІ, таких як CNN, AFP, Reuters, BBC, New York Times, Vice News та Al Jazeera, "злили" в інтернет у вівторок. Представники "Миротворця" звинуватили цих журналістів у "співпраці з бойовиками терористичної організації".

У ЄС висловили обурення публікацією в інтернеті даних журналістів та закликали українську владу "гарантувати, що цей контент не залишиться опублікованим".

На сайті "Миротворець", який цього тижня оприлюднив персональні дані журналістів, акредитованих для роботи у "ДНР" і "ЛНР", з'явилася інформація про його закриття через реакцію з боку ЄС та уповноваженої з прав людини Валерії Лутковської.

"Беручи до уваги реакцію, яку викликала публікація списку журналістів... на вимоги уповноваженої з прав людини В.Лутковської, а також постійно стурбованого і занепокоєного Євросоюзу... Центр "Миротворець" прийняв непросте рішення про закриття сайту", - йдеться у повідомленні.

BBC Ukrainian


Калейдоскоп событий