Під час зустрічі також розглядалися питання поглиблення та активізації співробітництва між Україною та Німеччиною у сфері культури. Народна Рада >>  13.05.2016 15:33

12 травня Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Крістофом Вайлем . Основною темою зустрічі стало питання підготовки та проведення першого засідання Міжурядової українсько-німецької комісії із співробітництва у справах осіб німецького походження , які проживають в Україні та чергового засідання Змішаної українсько-німецької комісії з питань повернення та реституції втрачених та незаконно переміщених під час та внаслідок Другої світової війни культурних цінностей . Євген Нищук запропонував ефективні механізми налагодження співпраці , зокрема щодо реалізації культурних та інформаційних потреб громад німецького походження , які проживають в Україні , зокрема , у проведенні мистецьких фестивалів та інших заходів культурологічного спрямування . « Щодо старту діяльності Міжурядової українсько-німецької комісії із співробітництва у справах осіб німецького походження ми маємо певні технічні моменти , які потребують доопрацювання , втім , після приведення їх у відповідність , комісія ефективно запрацює . Ми як Міністерство максимально зацікавлені у якісній спільній роботі », - зазначив Євген Нищук . У свою чергу Крістоф Вайль подякував за гнучкість та готовність до співпраці з боку української сторони. Під час зустрічі також розглядалися питання поглиблення та активізації співробітництва між Україною та Німеччиною у сфері культури . Зокрема , щодо можливості проведення у 2017 році в Україні низки культурно-мистецьких заходів , присвячених 25-річчю встановлення дипломатичних зв'язків між Україною та Німеччиною .

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «У Мінкультури обговорили напрямки та перспективи співпраці між Україною та Німеччиною у сфері культури»

Калейдоскоп событий