обновлено
18.11.2017
08:52
Володимир Гройсман доручив керівникам МЗС і МОН роз

Зазначимо, Закон, серед іншого, визначає, що мовою освітнього процесу в навчальних закладах є державна мова. Українське право - інформаційно-правовий портал >>  12.09.2017 14:19

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив очільникам Міністерства закордонних справ та Міністерства освіти і науки України спільно з керівництвом Комітету Верховної Ради України з питань освіти зустрітися з послами країн ЄС та роз’яснити їм деякі положення нового Закону «Про освіту» в питаннях використанням мов національних меншин.  Про це Глава Уряду розповів, спілкуючись з журналістами в Київській області. «Я дав доручення очільникам МЗС, МОН, запросив в.о . голови Комітету з питань освіти Верховної Ради України, аби вони спільно провели зустріч з послами європейських країн і повністю пояснили деталі закону – які механізми будуть працювати», - сказав Володимир Гройсман . Він підкреслив, що Україна віддана демократичним цінностям і виконує свої зобов’язання щодо дотримання прав національних меншин. Проте державною мовою є українська. «І закон про освіту дає можливість забезпечити нормальний доступ до мов національних меншин, та одночасно   надати нові можливості для розвитку української мови», - підкреслив Володимир Гройсман . 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (4) про «Володимир Гройсман доручив керівникам МЗС і МОН роз'яснити положення закону про освіту в питаннях використання мов нацменшин»

Калейдоскоп событий