Віце-премєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела зустріч із делегацією ЄС на чолі з Єврокомісаром із... Еволюція України >>  11.07.2016 16:52

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела зустріч із делегацією ЄС на чолі з Єврокомісаром із питань європейської політики сусідства та перемовин щодо розширення Йоганессом Ханом. Сторони детально обговорили низку питань, пов’язаних із внутрішньою ситуацією в Україні та успіхами Уряду на шляху реформ. Зокрема, йшлося про судову реформу та питання внутрішньо переселених осіб із тимчасово окупованих територій. На зустрічі також згадали про Brexit і порушили питання санкцій проти РФ. Віце-прем`єр-міністр наголосила на помилковості прив’язки посилення/послаблення санкцій Європейського Союзу проти Росії до результатів внутрішніх реформ в Україні. Іванна Климпуш-Цинцадзе нагадала, що санкції були запроваджені у відповідь на незаконну анексію Росією Криму та окупацію нею територій на Сході Україні. Зі свого боку Йоганесс Хан висловив запевнення у цілковитій підтримці та сприянні проведення реформ в Україні. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Іванна Климпуш-Цинцадзе: Помилково прив'язувати санкції проти РФ до результатів внутрішніх реформ в Україні»

Калейдоскоп событий