Наша співпраця спрямована на будівництво доріг, контроль за якістю робіт, розвиток залізничної галузі. Урядовий портал >>  11.07.2016 15:53

У Міністерстві інфраструктури України відбулась велика зустріч з представниками німецького залізничного та автодорожнього бізнесу, результатом якої має стати реалізація конкретних проектів з будівництва і контролю за якістю виконання робіт на дорогах. Про це 11 липня 2016 року, під час зустрічі з Державним секретарем Міністерства транспорту та цифрової інфраструктури ФРН Райнером Бомбою заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян. «Сьогодні ми маємо не лише політичні переговори, а абсолютно предметні бізнес-зустрічі. У наших німецьких партнерів вже був шанс познайомитися з потенціалом Києва, завтра вони матимуть змогу оцінити потенціал Львова. Україна відкрита для інвесторів. Міністерство інфраструктури готове надати всю допомогу для того, щоб наші партнери краще розуміли, що відбувається в Україні, які реформи здійснюються. Цього року ми зробимо все максимально можливе для реформування автодорожньої індустрії, залізничного транспорту, морської галузі для того, щоб інвестори мали можливість спокійно, комфортно і безпечно працювати в Україні. Це дуже важливі заходи для обох сторін», - наголосив Володимир Омелян. «Ми тут, щоб інвестувати або працювати в Києві. Наша співпраця спрямована на будівництво доріг, контроль за якістю робіт, розвиток залізничної галузі. Наша мета полягає в тому, щоб вже найближчими роками Україна досягла вищого рівня в розвитку інфраструктури, якості доріг тощо. Для цього необхідно багато грошей, ми зібрались, щоб обговорити як загальні питання, так і проекти, які ми можемо спільно реалізувати в Україні», - зі свого боку зазначив Райнер Бомба. На думку Міністра, співпраця з німецькими профільними компаніями має нести в собі не тільки економічні, але й корпоративні привілеї: «Ми хотіли б отримати максимальний результат від такого співробітництва, який полягає у створенні робочих місць, створення абсолютно іншої корпоративної культури. Ми маємо можливість бути Європою не лише культурно, але й економічно, бізнесово, фінансово. Я вдячний пану Бомбі, який став одним з перших німецьких високопосадовців, який протягнув руку всій країні, який є нашим справжнім другом».  

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Ми маємо можливість бути Європою не лише культурно, але й економічно, бізнесово, фінансово, - Володимир Омелян»

Калейдоскоп событий