Європарламент назвав умови відновлення відносин ЄС з Росією

домовленостей, продовження дестабілізації ситуації на сході України і нелегальної анексії Криму. Ракурс >>  15:26

ЄП наголошує, що відносини з Росією повинні у довгостроковій перспективі бути спрямовані на співпрацю, а не конфронтацію.

Депутати Європарламенту також висловили переконання, що ЄС має продовжити і посилити дію санкцій проти РФ у разі невиконання російською владою Мінських домовленостей, продовження дестабілізації ситуації на Сході України і нелегальної анексії Криму.

Крім того, ЄП засудив пряму та непряму підтримку Росією терористів на Донбасі, в тому числі поставки їм зброї, озброєння і вербування, що "призводить до продовження війни".

Європарламент також закликав Росію і всі сторони "використати свій вплив, щоб зупинити бойові дії і запобігти подальшим військовим злочинам та новим жертвам".

Європарламент ухвалив резолюцію, в якій перераховані умови для нормалізації відносин Європи з РФ. Європейський парламент заявив, що відносини між Євросоюзом і Росією можуть бути нормалізовані тільки в разі виконання РФ Мінських домовленостей і повернення Криму Україні.

Про це йдеться у резолюції щодо стратегічної військової ситуації в басейні Чорного моря після анексії Криму Росією, ухваленій сьогодні Європарламентом, передає УНІАН .


Калейдоскоп событий