Чи застосовується касовий апарат при продажу у кіосках: газет, журналів, листівок, конвертів, марок?

Чи застосовується касовий апарат при продажу у кіосках: газет, журналів, листівок, конвертів, марок?

Чи застосовується касовий апарат при продажу у кіосках: газет, журналів, листівок, конвертів, марок? Pr.meta.ua >>  14:02

Відповідно до п.10 ст.9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95- ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" із змінами та доповненнями суб'єкти господарювання мають право не застосовувати реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки при продажу у кіосках, з лотків та розносок газет, журналів та інших видань, листівок, конвертів, знаків поштової оплати, якщо питома вага такої продукції становить понад 50 відсотків загального товарообігу за відсутності продажу алкогольних напоїв та підакцизних непродовольчих товарів. Коломия >>

Проте, тільки у тому випадку, якщо питома вага такої продукції становить понад 50 відсотків загального товарообігу за відсутності продажу алкогольних напоїв та підакцизних непродовольчих товарів. Pr.meta.ua >>


Калейдоскоп событий