обновлено
20.01.2018
13:45

Метки сюжета

В Україні потрібно створити систему, що зробить неможливим варварську та масову вирубку лісів. Урядовий портал >>  13:30

В Україні потрібно створити систему, що зробить неможливим варварську та масову вирубку лісів. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман , відкриваючи засідання Уряду у середу, 11 травня. Голова Уряду наголосив, що в Україні здійснюються масові вирубки лісів. «Люди буквально кричать про допомогу, і тут потрібна дуже швидка реакція Уряду», - зауважив він. Володимир Гройсман зазначив, що напередодні обговорив проблему вирубки лісів з Міністром екології та природних ресурсів України Остапом Семераком та Міністром аграрної політики та продовольства України Тарасом Кутовим. «Сьогодні буде прийнято рішення по звільнення керівника Укрлісу . Але це тільки організаційне рішення. Нам потрібно створити систему, яка би унеможливила варварську вирубку українських лісів, як це сьогодні відбувається», - підкреслив Прем'єр-міністр. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Володимир Гройсман: Уряд планує створити систему, яка зробить неможливою варварську вирубку українських лісів»

Калейдоскоп событий