У власників нелегального бізнесу вилучено майже двісті тисяч гривень, зароблених на тіньовому бізнесі. Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР >>  11.04.2016 19:32

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб задіяних у торгівлі контрафактним алкоголем» повідомляє офіційний сайт СБУ України.

Як стало відомо місцевим журналістам, вищевказаний «місцевий мешканець» це ніби то дуже відома в регіоні особистість: депутат Торецькой міської ради , голова правління ПРАТ "Дзержинський Хлібокомбінат" ,а за сумісництвом, зять мера Торецка - Рибак Ігор Анатолійович.

Судячи по масштабності бізнесу, легко можна прогнозувати, що про це було відомо і родичу "фігуранта" самому меру Торецка Володимиру Сліпцову, пише місцева преса.

Сліпцов керує містом вже 17 років і ні один бізнес в Торецьку, особливо такого масштабу, не проходить повз всюдисущого мера. Хотілося б сподіватися, що керівник військово -цивільної адміністрації Донецької області Павло Жебрівський адекватно відреагує на це резонансна подія і прийме адміністративні заходи з викорінення злочинних сімейних кланів в регіоні.

«Місцевий мешканець організував реалізацію фальсифікованих напоїв через власну мережу магазинів. Під час обшуків у магазинах та складських приміщеннях співробітники спецслужби вилучили дві тисячі пляшок алкоголю з підробленими акцизними марками. У власників нелегального бізнесу вилучено майже двісті тисяч гривень, зароблених на тіньовому бізнесі.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України.


Калейдоскоп событий