обновлено
23.08.2017
12:31

Метки сюжета

Земельні аукціони: на Черкащині інвесторам для оренди запропонують більше 120 гектарів сільгоспземель

За результатами торгів інвесторам передали у користування 26 земельних ділянок загальною площею 571 гектар. Про Все >>  11.04.2016 14:55

У Головному управлінні Держгеокадастру Черкаської області на земельному аукціоні у квітні інвесторам запропонують узяти в оренду вісім земельних ділянок. Загальна площа земель сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) становить 123 гектара. Виставлені на торги ділянки знаходиться у Чигиринському районі (шість ділянок площею 108,5 га), та по одній земельній ділянці у Монастирищенському (13,2 га) та Жашківському  (1,3 га) районах області. З початку року на Черкащині землевпорядники вже провели чотири земельні аукціони. За результатами торгів інвесторам передали у користування 26 земельних ділянок загальною площею 571 гектар. Довідково Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі « Земельні аукціони ».   

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Земельні аукціони: на Черкащині інвесторам для оренди запропонують більше 120 гектарів сільгоспземель»

Калейдоскоп событий