Основним завданням Комітету є сприяння розвитку українсько-німецької співпраці у космічній сфері та її координація. MediaStar >>  15:56

9 червня 2015 року в Державному космічному агентстві України відбулось перше засідання Українсько-німецького спільного координаційного комітету з питань співробітництва в космічній  сфері. Комітет утворено відповідно до Рамкової угоди між Державним космічним агентством України та Німецьким аерокосмічним центром ( DLR ) щодо співробітництва у сфері космічної діяльності. Основним завданням Комітету є сприяння розвитку українсько-німецької співпраці у космічній сфері та її координація. Відкрив засідання Голова Державного космічного агентства України Олег Уруський , який привітав початок роботи спільного органу та окреслив бачення української сторони щодо розвитку двосторонньої співпраці. «ДКА України кардинально змінює стратегію космічної діяльності і наш вектор сьогодні направлений на Захід. Сподіваємось на підтримку Німеччини в реалізації амбітного плану України – набуття членства в Європейському космічному агентстві» - зазначив Олег Уруський . Загалом порядок денний засідання включав такі питання, як перспективи реалізації спільних проектів за підтримки програми ЄС Горизонт 2020, можливості залучення українських підприємств до виконання проектів, які реалізуються DLR в рамках Європейського космічного агентства. Також було обговорено співробітництво у сфері космічних технологій, дистанційного зондування Землі, ракет-носіїв. Крім того, значної уваги сторони приділили підготовці до майбутніх спільних заходів, спрямованих на розвиток співпраці, серед яких зустріч керівників ДКА та DLR під час Авіаційно-космічного салону Ле Бурже 2015 (17 червня 2015 року, м. Париж, Франція) та Українсько-німецький авіаційно-космічний форум (25 червня 2015 року, м. Берлін, ФРН).  

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Розпочав роботу Українсько-німецький спільний координаційний комітет з питань співробітництва в космічній сфері»

Калейдоскоп событий