Попов огласил состав сборной U-16 на турнир памяти Банникова

Ігри восьми юнацьких збірних пройдуть на трьох стадіонах у Києві та Київський області. Чемпион >>  10.05.2016 15:26

Захисники: Єгор Куценко, Олександр Мельник (обидва - «Динамо», Київ), Денис Тарадуда, Олександр Кулініч (обидва - ФК «Дніпро», Дніпропетровськ), Ігор Снуріцин («Торпедо», Миколаїв), Любомир Степанчук (ФК «Карпати» Львів).

Півзахисники: Владислав Дмитренко (ФК «Волинь», Луцьк), Георгій Цитаішвілі, Богдан Білошевський, Вікентій Волошин (усі — ФК «Динамо», Київ), Владислав Супряга (ФК «Дінпро», Дніпропетровськ), Петро Харжевський (УФК Львів ), Артур Ващишин («БРВ-ВІК», Володимир-Волинський), Остап Притула (ФК «Карпати», Львів).

Нападники: Артур Ременяк (УФК «Львів»), Євген Ісаєнко, Станіслав Сорокін (обидва — ФК «Динамо», Київ), Артем Холод («Металіст», Харків).

Нагадаємо, що турнір ім. В. Баннікова триватиме з 11 по 16 травня. Матчі групового етапу відбудуться 11, 12 та 14 травня, фінал та ігри за 7, 5 та 3 місця — 15 травня.

У Групі А виступають юнацькі збірні України, Ізраїлю, Сербії та Болгарії, у Групі В — збірні Молдови, Чехії, Грузії та Латвії. Матчі групи А відбудуться у Києві на стадіоні НТК ім. В. Баннікова та в Обухові Київської області на стадіоні ім. В. Мельника. Команди з Групи В гратимуть у Борисполі на стадіоні «Колос».

Збірна України U-16 розпочне свої виступи матчем у Києві проти однолітків з Болгарії 11 травня о 17:00.

11 травня розпочинаються матчі XIII міжнародного турніру пам’яті В. Баннікова. Ігри восьми юнацьких збірних пройдуть на трьох стадіонах у Києві та Київський області.

Перед початком турніру тренерський штаб юнацької збірної України U-16 на чолі з Сергієм Поповим оголосив склад команди, яка візьме участь у турнірі.

Голкіпери: Віктор Бабічин (ФК «Дінпро», Дніпропетровськ), Дані Джуніор Лтайф («Торпедо», Миколаїв)

Спорт.ua


Калейдоскоп событий