обновлено
23.11.2017
10:35

Метки сюжета

Володимир ШАРАН: «Їхали до Львова за перемогою»

- Всі під враженнями від вашої перемоги над «Динамо». У кожному турі поєдинок буде, як останній. У нас більше шансів, але «Карпатам» не доведеться грати останній тур. Спорт.ua >>  10.04.2016 22:10

— Фартовий? Вигравали тут 2:0 в «Таврії» і програли 2:3, а після матчу з «Олександрією» мене звільнили...

— Всі під враженнями від вашої перемоги над «Динамо». Це завадило вам виграти в «Карпат»?

— Ті, хто розбирається в футболі, знає, що грати проти «Динамо» два матчі поспіль, а потім їхати до Львова — дуже важко. Тому ми хлопцям давали більше відпочити. Сьогодні з перших хвилин не було свіжості, але був характер, за це хлопцям я дуже вдячний. Ми не програли, але їхали сюди за перемогою.

— Які тепер шанси у вас на Лігу Європи?

— Шанси є у багатьох команд. Ще п’ять турів залишилося. У кожному турі поєдинок буде, як останній. У нас більше шансів, але «Карпатам» не доведеться грати останній тур. Це теж треба враховувати.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Володимир Шаран, головний тренер «Олександрії»:

- Відверто, це був не той футбол, який хочеться бачити. Напевно, зі сторони обох команд. Всі розуміли, що це важлива гра для обох команд. Тому гра була дуже напружена. Може дійсно, нічия є закономірною. Ми пропустили на останніх хвилинах, тому це трохи вдарило по нашому самолюбству. Нічого страшного, треба далі працювати.

— Стадіон цей для вас фартовий. Може будете тут єврокубки грати?

Спорт.ua

ФОТО:

Спорт.ua: Володимир ШАРАН: «Їхали до Львова за перемогою»

Калейдоскоп событий