Карпати вийшли з відпустки

Насамперед, команді представили нового тренера із фізичної підготовки - відомого українського спеціаліста Павла Сіренка. Уся команда, очолювана Артемом Федецьким, побігла витоптаними та присипаними дрібним снігом стежинами. Галичина спортивная >>  10.01.2018 21:09

Насамперед, команді представили нового тренера із фізичної підготовки — відомого українського спеціаліста Павла Сіренка. Одразу ж і перше заняття, щоправда, не на полі, а в брюховицькому лісі. Уся команда, очолювана Артемом Федецьким, побігла витоптаними та присипаними дрібним снігом стежинами. Разом з іншими — Юрій Ткачук та Назар Вербний, які останні півроку провели в оренді у Винниках. Друга частина заняття пройшла у тренажерному залі, знову ж таки під керівництвом Павла Сіренка.

Упродовж наступних днів «зелено-білі» працюватимуть над відновленням фізичних кондицій. Нагадаємо, що на збори до Туреччини команда вилетить 24 січня.

Футболісти та тренери львівських «Карпат» сьогодні зібралися на заміській базі у Брюховичах, аби розпочати підготовку до весняної частини чемпіонату.

Спорт.ua

ФОТО:

Спорт.ua: Карпати вийшли з відпустки Галичина спортивная: "Карпати" вийшли з відпустки

Калейдоскоп событий