БЛАНКО-ЛЕЩУК: «Во Львове очень эмоциональная публика»

У другому домашньому матчі аргентинський легіонер «Карпат» відзначається забитим голом. Сьогодні я забив дуже важливий гол для себе. Галичина спортивная >>  09.05.2016 13:30

«З кожним матчем почуваюся краще. Поступово я знаходжу свою гру. Я вдячний тренерові за ігрову практику. Він довіряє мені, а я хочу віддячити йому. Сьогодні я забив дуже важливий гол для себе. Чи це найважливіший гол у моїй кар’єрі? Мабуть, один з найважливіших. Якби ми перемогли, то міг би про це сказати ствердно».

«Сьогодні нас підтримувало багато вболівальників. У Львові дуже емоційна публіка. Мені приємно грати в таких умовах. Чимось це нагадує стадіони моєї рідної Аргентини. Можливо, у мене на Батьківщині більш масова підтримка. Але фанати «Карпати» вболівають так само пристрасно і гучно».

У другому домашньому матчі аргентинський легіонер «Карпат» відзначається забитим голом. І якщо результативний постріл у ворота «Говерли» лише остаточно сформував переможний рахунок для львів’ян у тій грі, то сьогоднішній гол Ґуставо у ворота Антона Каніболоцького для «зелено-білих» був дуже важливим.

«Ми знали, що нам доведеться грати проти сильного суперника. Матч видався тяжким, але вважаю, що ми грали непогано. Команда не в найкращому гуморі. Нам не вдалося потішити своїх вболівальників. Мені приємно, що я забив. Хочу відзначити пас Ігоря Худоб’яка. Однак загалом я засмучений, адже ми програли. Моменти були і у нас, і в «Шахтаря». Просто вони свої реалізували».

Спорт.ua

ФОТО:

Галичина спортивная: Ґуставо Бланко-Лещук: "Поступово знаходжу свою гру"

Калейдоскоп событий