Коментуючи викриття заступника Міністра охорони здоров'я, він зазначив: "Сядуть, аж загудуть. Голова Уряду подякував співробітникам Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України та Національного антикорупційного бюро України за роботу та відданість. Урядовий портал >>  13:31

Уряд відсторонив від виконання обов'язків заступника Міністра охорони здоров'я України Романа Василишина, якого напередодні затримали на хабарі. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із журналістами у Верховній Раді України у п’ятницю. "Ми прийняли рішення його відсторонити від посади, що є абсолютно логічним до того, що відбулося", - заявив він. Коментуючи викриття заступника Міністра охорони здоров'я, він зазначив: "Сядуть, аж загудуть. От починає гудіти. І будуть сидіти. І ніхто їм не допоможе". Голова Уряду подякував співробітникам Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України та Національного антикорупційного бюро України за роботу та відданість. "Треба вичищати і випалювати каленим залізом те, що ще донедавна було "нормальним явищем" – це корупцію – і в нафтогазовій сфері, і в енергетичному секторі, і у владі. Це є дуже принципове питання", - зазначив Володимир Гройсман . "Тому ще раз хочу повторити: сядете, аж загуде. Я буду усіляко цьому сприяти", - наголосив Прем'єр-міністр, звертаючись до державних службовців. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (2) про «Уряд відсторонив від виконання обов'язків заступника Міністра охорони здоров'я, якого затримали на хабарі»

Калейдоскоп событий