Команда Львівської міської ради складається з депутатів та посадовців, а за збірну Студентської ради Львова на поле вийдуть лідери студентських рад вищих навчальних закладів міста, та голови студентських профкомів. Львівський портал >>  08.05.2009 12:39

Як повідомив капітан команди Львівської міської ради, начальник управління Секретаріат ради Любомир Зубач, головна мета гри - популяризація здорового способу життя: Незалежно від того, чим займається людина, чи багато вчиться, чи багато працює, актуальним для кожного є питання здоров'я. Таким чином ми хочемо підтримати пропаганду здорового та активного способу життя .

Ми сподіваємося, що львів'яни підтримають обидві команди , - додав Любомир Зубач.

11 травня о 15.00 на стадіоні Юність зустрінуться команди Львівської міської ради та Студентської ради Львова. Футбольний матч пройде в рамках святкування Дня міста. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради. Команда Львівської міської ради складається з депутатів та посадовців, а за збірну Студентської ради Львова на поле вийдуть лідери студентських рад вищих навчальних закладів міста, та голови студентських профкомів. Очолить цю команду студентський віце-мер Євген Кузик.

zaxid.net


Калейдоскоп событий