обновлено
14.12.2017
09:13
Порошенко поговорив про референдум з прем

Офіційні результати референдуму про Угоду про асоціацію між Україною і Європейським Союзом будуть оголошені 12 квітня. ДеПо >>  08.04.2016 21:27

"Марк Рютте повідомив про те, що він засмучений результатами референдуму, який відбувся в Нідерландах у середу, 6 квітня. Лідери обговорили наступні кроки для набуття чинності Угоди про асоціацію між Україною та ЄС", - говориться у повідомленні. Про які саме кроки йшла мова, не уточнюється.

Прем'єр-міністр Нідерландів запевнив у підтримці його державою надання безвізового режиму для українців, додають у прес-службі Петра Порошенка.

Водночас український президент "наголосив на відданості України імплементації Угоди про асоціацію, включаючи положення про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі".

6 вересня голландці на консультативному референдумі, за попередніми даними, не підтримали ухвалення угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з прем'єром Нідерландів Марком Рютте про підсумкиголландського референдуму

щодо угоди ЄС з Україною. Розмова, як повідомляють у прес-службі українського президента, відбулася за ініціативи голландської сторони.

BBC Ukrainian

ФОТО:

Народна Рада: Президент провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Нідерландів

Калейдоскоп событий