Говерла: Нет оснований для неучастия Ягоднскиса в матчах УПЛ

Розгляд справи триває", - йдеться у заяві ФК Говерла. Чемпион >>  08.04.2016 18:12

За результатами розгляду клопотань про витребування доказів, про виклик свідків та надання ФК «Говерла» Ужгород змістовних пояснень по даному питанню Членами Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ було прийнято рішення про відкладення розгляду даної справи з метою отримання додаткової інформації та підтвердження позиції ФК «Говерла» Ужгород про відсутність правових підстав щодо неможливості участі футболіста В. Ягодінскіса та тренера О. Величка у матчі 20-ого туру Ліги Парі-Матч.

Таким чином, у відповідності до Дисциплінарних правил ФФУ відсутні підстави для неучасті футболіста В. Ягодінскіса та тренера О. Величка у матчах Ліги Парі-Матч до моменту винесення остаточних рішень Контрольно-дисциплінарним комітетом ФФУ у справах щодо відсторонення представників ФК «Говерла» Ужгород.

Розгляд справи триває.

ФК «Говерла» Ужгород у зв’язку з особливою увагою до інциденту щодо участі футболіста В. Ягодінскіса та тренера О. Величка у матчі 20-ого туру Ліги Парі-Матч 03.04.2016 року ФК «Говерла» Ужгород — ФК «Олімпік» Донецьк, вважає за необхідне повідомити наступне.

«07» квітня 2016 року відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ у новому складі у справі щодо участі футболіста В. Ягодінскіса та тренера О. Величка у матчі 20-ого туру Ліги Парі-Матч 03.04.2016 року ФК «Говерла» Ужгород — ФК «Олімпік» Донецьк.

Спорт.ua


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Говерла: Нет оснований для неучастия Ягоднскиса в матчах УПЛ»

Калейдоскоп событий