"Північний сокіл-2016": українські військові авіатори здійснили перший політ на полярну станцію "Норд"

Довідково. Спільна українсько-данська операція «Північний сокіл - 2016» відбувається протягом квітня поточного року. Seo-top-news >>  08.04.2016 13:21

Продовжується спільна українсько-данська операція «Північний сокіл – 2016» з перевезення пального з авіабази ВПС США « Туле » на данську полярну станцію «Норд» військово-транспортним літаком Іл-76МД Повітряних Сил ЗС України. В рамках цієї операції екіпаж військово-транспортного літака Іл-76МД успішно здійснив перший переліт з аеродрому « Туле » на данську полярну станцію «Норд», у ході якої було перевезеного понад 34 тисячі літрів пального та близько 26 тонн вантажу. На острові Гренландія українські військові льотчики виконують завдання у важких кліматичних умовах Арктики — при температурі повітря до 50 градусів і при швидкості вітру до 15- 20 метрів за секунду, а також за відсутності наземних радіотехнічних засобів навігації та запасних аеродромів. Довідково Спільна українсько-данська операція «Північний сокіл – 2016» відбувається протягом квітня поточного року. В рамках її проведення військово-транспортним літаком Іл-76МД Повітряних Сил ЗС України планується перевезти понад 350 тисяч літрів пального та інший вантаж з авіабази ВПС США « Туле » на датську полярну станцію «Норд» на острові Гренландія.  

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «"Північний сокіл-2016": українські військові авіатори здійснили перший політ на полярну станцію "Норд"»

Калейдоскоп событий