обновлено
18.07.2018
06:04
З Партії регіонів вийшли 14 депутатів на чолі з Тігіпком

"Ми не можемо і надалі миритися з такою ситуацією і заявляємо про вихід із Партії регіонів та фракції Партії регіонів у Верховній Раді України, а також про створення опозиційної до чинної влади депутатської групи", - заявляють депутати. Paralleli.if.ua >>  08.04.2014 16:17

"У той час, коли країна була поставлена на межу громадянського протистояння, керівництво партії наполегливо ігнорувало те, що відбувається, і жодним чином не реагувало на небезпечну риторику опонентів. Підсумком стала втрата контролю над ситуацією, десятки вбитих на вулицях Києва й розкол у суспільстві", - йдеться у зверненні депутатів. У документі повідомляється, що "з моменту зміни керівництва Верховної Ради і формування нового Кабміну керівництво партії також "пливе за течією", не визначивши чітко свою подальшу позицію, не виробивши механізми, завдяки яким буде відстоювати інтереси виборців - а це мільйони жителів України, які довірили Партії регіонів представляти їх у вищому законодавчому органі країни".

"У результаті на даний момент у Партії регіонів немає ані стратегії, ані тактики, ані чіткої позиції щодо ситуації в країні, щодо дій нинішнього уряду із зовнішньої політики України", - заявили автори документа.

На їхню думку, у той момент, коли партії необхідне очищення й перезавантаження, деякі партійні лідери знову пішли старим шляхом кулуарних угод. "Владу в партії захопили люди, які не готові визнавати помилки, визнавати необхідність змін, прислухатися до іншої точки зору, ставити інтереси виборців вище власних. Партія продовжує залишатися закритим акціонерним товариством, метою якого є отримання прибутку для певних фінансово-промислових груп", - наголошується у зверненні.

"Ми не можемо і далі миритися з такою ситуацією, і заявляємо про вихід з Партії регіонів та фракції Партії регіонів у Верховній раді України, а також про створення опозиційної до чинної влади депутатської групи", - йдеться в документі. Як повідомлялося раніше, ще наприкінці лютого Сергій Тігіпко запевняв , що не піде з фракції.

14 народних депутатів заявили про вихід з парламентської фракції Партії регіонів та перехід у опозицію до чинної влади. Про це йдеться у зверненні депутатів, яке передали в агентство "Інтерфакс-Україна".

Як повідомляється, з фракції ПР вийшли кандидат в президенти України Сергій Тігіпко, Сергій Дунаєв, Юлій Іоффе, Світлана Фабрикант, Олег Шаблатович, Василь Поляков, Андрій Пінчук, Геннадій Федоряк, Артем Семенюк, Олександр Нечаєв, Анатолій Гіршфельд та Ірина Горіна. Крім того, звернення підписали Юрій Мірошниченко та Юлія Льовочкіна, про вихід яких з фракції сьогодні оголосив в.о президента Олександр Турчинов.


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «З Партії регіонів вийшли 14 депутатів на чолі з Тігіпком»

Калейдоскоп событий