обновлено
18.07.2018
14:01

Метки сюжета

Персоны

Київ готовий до переговорів із РФ у будь-якому форматі - МЗС України

Україна готова до будь-яких консультацій з Росією і за участю міжнародних посередників, зокрема щодо питання врегулювання ситуації в країні. Интерфакс-Украина >>  08.04.2014 13:58

Як повідомлялося, 8 квітня держсекретар США Джон Керрі і глава МЗС РФ Сергій Лавров обговорили можливість проведення найближчим часом прямих переговорів між США, Росією, ЄС і Україною з питання пошуку мирного рішення української кризи.

"Міністри обговорили можливість у найближчі 10 днів організувати прямі переговори між Україною, Росією, США та ЄС для того, щоб спробувати знайти способи розрядки ситуації", - повідомила на брифінгу у Вашингтоні , представник держдепу США Джейн Псакі.

Лавров заявив про готовність до таких переговорів, зазначивши при цьому необхідність спочатку "зрозуміти, яким буде формат цього заходу, яка буде повістка".

Україна готова до будь консультацій з Росією та за участю міжнародних посередників у тому числі , з питання врегулювання ситуації в країні.

"Україна готова до консультацій як у двосторонньому форматі з Російською стороною, так і з залученням міжнародних посередників з ЄС і США", - повідомив у вівторок агентству "Інтерфакс-Україна" директор департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс.

День


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Київ готовий до переговорів із РФ у будь-якому форматі - МЗС України»

Калейдоскоп событий