обновлено
19.07.2018
05:00

За закон проголосувало 252 народних депутати з 262 зареєстрованих в залі засідань парламенту, повідомляє "Інтерфакс". День >>  08.04.2014 13:38

 

Закон закріплює гарантії реалізації принципів спільності виборів і таємного голосування , право громадян на участь у виборчому процесі , в тому числі у виборчій агітації.

 

Також законопроект передбачає, що у випадку, якщо вибори до місцевих рад і місцевих голів відбуваються одночасно з парламентськими і президентськими виборами, то спеціально для проведення цих виборів не створюються окремі виборчі комісії, а їхні функції виконує комісія, яка сформована для проведення виборів президента або народних депутатів.

 

Як повідомляє кореспондент агентства, Верховна Рада України не підтримала поправку, яка передбачала вибори мера Києва у 2 тури. За словами спікера Верховної Ради України Олександра Турчинова, до цього питання депутати повернуться на цьому пленарному тижні і розглянуть його окремо.

Народні депутати внесли зміни до закону України про вибори депутатів Верховної ради АР Крим, місцевих рад, сільських, селищних і міських голів, що стосуються техніко-юридичного вдосконалення виборчого процесу .

 

За закон проголосувало 252 народних депутати з 262 зареєстрованих в залі засідань парламенту , повідомляє " Інтерфакс".

День


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Рада не підтримала вибори мера в два тури»

Калейдоскоп событий