обновлено
19.07.2018
15:05

Метки сюжета

Персоны

Кейт Міддлтон разом з 8-місячним сином побувала у Новій Зеландії

Нагадаємо, нещодавно Кейт Міддлтон та принц Вільям показали підрослого сина. Урядовий Кур'єр >>  08.04.2014 11:57

Після тридцяти годинного перельоту герцогиня виглядала просто чудово. Вона була вдягнута в яскраво червоне пальто і капелюшок такого ж кольору. Волосся було вкладене ідеально. Зауважимо, Кейт прилетіла із власним перукарем.

А на одязі виблискувала брошка із діамантами у формі листя папороті. Це подарунок королеви спеціально до цього турне, адже саме ця рослина є символом Нової Зеландії. А от маленький принц Джордж був у білих шортах і кремовій сорочці.

Зустрічали королівську пару прем'єр Нової Зеландії Джон Кей і напівоголені татуйовані чоловіки - воїни Майорі. Корінне населення країни виконало для гостей вітальний танець. А от премєр, замість рукостискань, привітався з Кейт і Вільямом у традиційний для Нової Зеландії спосіб - тертям носів.

Нагадаємо, нещодавно Кейт Міддлтон та принц Вільям показали підрослого сина . Малюк помітно виріс.

Герцогиня Кембриджська вкторе продемонструвала бездоганний смак. Британський принц Джордж вирушив у своє перше закордонне турне.

8-місячний малюк прибув до Нової Зеландії разом із батьками герцогинею Кейт Міддлтон і принцем Вільямом, йдеться у " Сніданку з 1+1 ".


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Кейт Міддлтон разом з 8-місячним сином побувала у Новій Зеландії»

Калейдоскоп событий