Валентин СОБОЛЕВСКИЙ: Украинские Атаманы будут существовать

Зараз важливо зіставити план підготовки до наступного сезону. Галичина спортивная >>  08.04.2014 10:32

- Загалом говорили про виступи у нинішньому сезоні та формування плану підготовки на наступний. Президент також запевнив, що наступний сезон буде вкрай важливий для клубу, адже в змаганняхWSB розігруватимуться Олімпійські ліцензії.

- Зараз у команди буде велика перерва… Чим плануєте займатися у міжсезоння?

- В першу чергу на тижні ми плануємо провести заключну нараду на якій зберуться: президент клубу, менеджмент, тренери, боксери, де ми і будемо визначатися з планами на наступний сезон. Звичайно, не всі будуть працювати з нами далі, когось вже залучати не будуть. Але те, що клуб не закривається, нам вже озвучили. Зараз важливо зіставити план підготовки до наступного сезону. Це наша першочергова задача.

ФБУ

- Валентин Іванович, однією з найбільш обговорюваних новин зараз є інформація про можливе закриття професійного боксерського клубу «Українські отамани», про що на своїй сторінці у одній з соціальних мереж написав легіонер нашого клубу, важковаговик Сергій Корнєєв (Білорусія) (далі наводиться текст повідомлення Сергія Корнєєва з соціальної мережі):«Поддержите, братья Украинцы, нам очень нравиться ваш народ и культура и только рады боксировать за Украину, но как будет дальше не понятно... В связи с тяжелой ситуацией в стране — клуб «Украинские Атаманы» на грани закрытия... Общественность должна голосовать за сохранение клуба, как национального достояния! Слава Украине!!!»

- Відверто кажучи я сам був здивований коли прочитав його коментар. Мені здається, що Сергій отримав від когось неправдиву інформацію. Клуб як існував, так і буде існувати. Так, зараз досить складна ситуація в країні, проте президент клубу «Українські отамани» Володимир Продивус робить усе можливе щоб боксери клубу були забезпечені усім необхідним. Після матчу в Донецьку у нас відбулася розмова з президентом клубу під час якої ми підбили підсумки нинішнього сезону та поділилися планами на майбутній. Скажу так, розмов про закриття клубу взагалі не йшло.

- Якщо не секрет, можна дізнатися більше деталей розмови?

Спорт.ua

ФОТО:

Галичина спортивная: "Українські отамани" прийматимуть участь у новому сезоні WSB"

Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Валентин СОБОЛЕВСКИЙ: Украинские Атаманы будут существовать»

Калейдоскоп событий