Вчительку, яка обізвала учня "татарською пикою", вигнали зі школи

У Сімферополі в гімназії № 11 звільнили вчительку, яка назвала учня 6 класу Ридвана Місуветова "татарською пикою". Про це заявила новопризначена міністр освіти, науки, молоді та спорту АРК Наталія Гончарова. "Це обурливо, це неприпустимо, однозначно. Ми порушили це питання перед... ПедПресса >>  17:36

Вона підтвердила, що вчителька написала заяву за власним бажанням, посилаючись на поганий стан здоров'я.

"Вона щойно вийшла з лікарняного. Хоча, ступінь провини вчителя ми аніскільки цим не зменшуємо. Вже є наказ управління освіти про її звільнення", - повідомила Гончарова.

За її словами, для того, щоб уникнути подібних інцидентів у майбутньому, в плани управлінь освіти на 2013 рік зараз вносяться заходи, які спрямовані на ефективну боротьбу з такими негативними явищами. "В світлі цих подій ми активізуємо цю роботу", - резюмувала міністр.

Як повідомлялося, міжнаціональний конфлікт стався в сімферопольській гімназії №11. Викладач назвала учня 6 класу Ридвана Мисуветова "татарською пикою". Учні не змогли потрапити в зачинений клас до дзвінка, вчителька Єлизавета Василівна Меньшова вирішила їх виховати мокрою ганчіркою й образами. Розмова була записана на диктофон ученицею.

"Цю пику я запам'ятала давно. Мені хочеться по вухах йому дати, щоб у нього кров бризнула з іншого вуха. Я вас зі сходів спущу, а сама піду зі школи. Щоб ви розбилися вщент! Тому що ви все одно не потрібні в цьому суспільстві. Вони що тут у вас - владу взяли над вами? І всі татари сидять бешкетують. Вони що, в татарську школу захотіли? Так йдіть звідси", - йдеться у записі.

Педагог написала заяву за власним бажанням, посилаючись на поганий стан здоров'я. Наказ про звільнення викладача сімферопольської гімназії №11, яка назвала учня 6 класу Ридвана Мисуветова " татарською пикою" , вже підписаний. У кримському Міносвіти вважають, що таким педагогам у школі не місце.

Як повідомляють "Коментарі" , про це заявила новопризначений міністр освіти, науки, молоді та спорту АРК Наталія Гончарова.

"Це обурливо, це неприпустимо, однозначно. Ми піднімали питання перед управлінням освіти, що такий вчитель не може і не повинен працювати в школі", - сказала міністр.

ФОТО:

ПедПресса: За “татарську пику” вчительку звільнили з роботи

Калейдоскоп событий