Сергей ШВЕЦОВ: «Чемпионат всегда интереснее, чем сборы»

Загалом я дуже задоволений першим етапом. Другий матч на зборах "Кристал" провів із "Миколаєвом". Постараємось зіграти кілька матчів, але суперники ще уточнюються. Ua-football >>  07.07.2016 13:15

— Так, уже є такі люди. Найближчим часом ми озвучимо про підписання контрактів.

— Але пошуки тривають?

— Так, ми будемо переглядати нових гравців на другому етапі зборів, укомплектовувати команду, щоб була висока конкуренція.

— Другий матч на зборах «Кристал» провів із «Миколаєвом». Як оціните цю гру?

— Добре, що ми побачили себе на фоні команди першої ліги. Були компоненти, в яких ми поступалися, але загалом ми змогли вести ту гру, яку сповідуємо. Порадувало те, що навіть після пропущеного другого голу, хлопці проявили характер в кінці гри і, незважаючи на втому, піджали суперника, могли зрівняти рахунок. Це показник того, що команда прагне чогось досягати, боротися.

— Кілька слів про подальшу підготовку.

— На жаль, залишилося дуже мало часу. А може й на краще, адже чемпіонат — завжди цікавіше, ніж збори. Другий етап триватиме тиждень. Постараємось зіграти кілька матчів, але суперники ще уточнюються. На цьому етапі ми вже дізнаємось календар і суперника в Кубку України. Тож почнемо готуватися до перших офіційних матчів.

Тренер «Кристала» — про http://football.sport.ua/news/310687підготовку до нового чемпіонату

6 липня матчем із МФК «Миколаїв» херсонський «Кристал» завершив перший етап міжсезонних зборів. Про його підсумки і плани щодо подальшої роботи розповів наставник «Кристала» Сергій Шевцов.

— Загалом я дуже задоволений першим етапом. Нас трохи підвела погода, і ми не зіграли запланований у Херсоні матч з новокаховською «Енергією». Якщо не брати цей момент, то в цілому все пройшло добре, — говорить Сергій Шевцов. — Ми тренувалися в дворазовому режимі, хлопці виконали хороший об’єм роботи, працювали в гарному настрої. Ми переглянули кілька новачків на наші проблемні позиції.

— Когось із переглянутих хотіли б залишити в команді?

Спорт.ua


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Сергей ШВЕЦОВ: «Чемпионат всегда интереснее, чем сборы»»

Калейдоскоп событий