Голова Уряду нагадав, що напередодні Російська Федерація прийняла рішення про обмеження транзиту товарів з України своєю територією. Урядовий портал >>  06.07.2016 13:50

 Уряд закликає Раду національної безпеки і оборони України прийняти відповідні рішення, зважаючи на встановлені Російською Федерацією обмеження на транзит українських товарів. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман , відкриваючи засідання Уряду у середу. "Ми сьогодні як Уряд звернулися до Ради національної безпеки і оборони з тим, щоби це питання на Раді нацбезпеки якомога швидше було розглянуте і по ньому були прийняті рішення", - заявив Володимир Гройсман . Кабінет Міністрів України також прийме низку дзеркальних рішень, зазначив Прем'єр-міністр. Голова Уряду нагадав, що напередодні Російська Федерація прийняла рішення про обмеження транзиту товарів з України своєю територією. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (2) про «Уряд закликав РНБО прийняти рішення, у зв'язку із встановленими у Росії обмеженнями на транзит українських товарів»

Калейдоскоп событий