Росіянин намагався потрапити до України за паспортом брата-близнюка

Іноземець сподівався, що українські правоохоронці будуть менш ретельно перевіряти особу з паспортом громадянина Молдови. Еспресо TV >>  15:42

У подальшому прикордонники здійснили ряд перевірочних заходів, які тільки підтвердили їхні сумніви. Як з’ясувалось згодом, 43 — річний громадянин Російської Федерації свідомо використав для подорожі паспорт свого брата-близнюка громадянина Молдови. Іноземець сподівався, що українські правоохоронці будуть менш ретельно перевіряти особу з паспортом громадянина Молдови. Двоє братів-близнюків проживають у місті Слободзея, що в Молдові.

Наразі, винахідливого мандрівника повернуто до Республіки Молдова та винесено рішення про заборону в’їзду до України впродовж найближчих трьох років. // ДПСУ

Під час проведення перевірки автомобіля «Фольксваген», що прямував до України прикордонники помітили схвильовану поведінку одного з пасажирів, який надав на прикордонний контроль паспорт громадянина Молдови.

Під час проведення ідентифікації у охоронців кордону виникли сумніви, щодо належності документу зазначеній особі. На відміну від особи зображеної на фотокартці в паспортному документі, пред’явник не мав родимки на обличчі та мав дещо іншу форму вух.


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Росіянин намагався потрапити до України за паспортом брата-близнюка»

Калейдоскоп событий