Карпаты отправились на сборы в Польшу

Як інформував Щоденний Львів, Карпати тренуватиме Сергій Зайцев. Щоденний Львів >>  06.07.2016 12:48

>

• ВОРОТАРІ: Роман Підківка, Олег Мозіль, Іван Сілецький;

>

>

• ЗАХИСНИКИ: Денис Мірошніченко, Андрій Маркович, Володимир Костевич, Василь Кравець, Іван Лобай, Володимир Сениця, Артур Новотрясов, Андрій Нестеров;

>

>

• ПІВЗАХИСНИКИ: Дмитро Кльоц, Ігор Худоб’як, Амбросій Чачуа, Максим Грисьо, Вадим Страшкевич, Павло Ксьонз, Володимир Савошко, Дмитро Полюганич, Назар Вербний, Ігор Богач.

>

>

• НАПАДНИКИ: Ґуставо Бланко-Лещук, Гегам Кадимян, Максим Саламаха.

>

>

Щодо молодіжного складу, то дублери працюватимуть на базі у Брюховичах. Юніорська команда розпочне підготовку до сезону уже 11-го липня.

Делегація львівських «Карпат» вирушила на 10-денні закордонні збори до Польщі. «Зелено-білі» триматимуть курс на знайоме містечко Водзіслав-Шльонський. Там команда тренуватиметься на проведе три спаринги. Варто відзначити, що на збори вирушили не усі гравці «Карпат».

>

>

Так, Роман Мисак наразі лікується у Львові, а Артур Карноза вирушив на операцію до Мюнхена. Через проблеми із візовими документами, до Польщі не поїхав Габріель Окечукву, який тренуватиметься із молодіжним складом. Також період реабілітації у Львові проходить Тарас Завійський.

>

>

ЗАГАЛОМ ТРЕНЕРСЬКИЙ ШТАБ ПІД ОРУДОЮ СЕРГІЯ ЗАЙЦЕВА УЗЯВ НА ЗБОРИ 24 ВИКОНАВЦІ:

>

Спорт.ua

ФОТО:

Щоденний Львів: На збори до Польщі поїхали 24 львівських «карпатівців» (відео)

Калейдоскоп событий