обновлено
16.08.2017
20:21
Голова Верховної Ради Андрій Парубій пропонує збільшити кількість пленарних тижнів роботи парламенту.

Першим кроком до підвищення ефективності роботи Ради мають стати зміни до її регламенту. Стильное радио >>  06.05.2016 12:00

Він також пропонує виділяти більше часу на роботу з законопроектами в комітетах: "Адже пленарні засідання - це лише верх айсберга. Головна робота [з законопроектами] ведеться під час обговорень в комітетах, в обговореннях з експертами".

17 березня Верховна Рада взяла за основу Рекомендації Місії Європарламенту щодо покращення роботи українського законодавчого органу. За словами Андрія Парубія, першим кроком до підвищення ефективності роботи Ради мають стати зміни до її регламенту.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій пропонує збільшити кількість пленарних тижнів роботи парламенту.

"Пропозиція полягає в тому, щоб ми замість двох пленарних тижнів мали три пленарні тижні в місяць. І відповідно збільшилася кількість днів, коли депутати матимуть змогу приймати рішення", - розповів спікер у п'ятницю під час представлення своїх пропозицій змін до регламенту Верховної Ради.

BBC Ukrainian


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Голова Верховної Ради Андрій Парубій пропонує збільшити кількість пленарних тижнів роботи парламенту.»

Калейдоскоп событий