обновлено
21.07.2017
06:01
На виборах у Шотландії перемагають націоналісти

Шотландська національна партія лідирує на виборах у місцевий парламент Лідерка Шотландської національної партії Нікола Стерджен є прибічницею виходу країни зі складу Сполученого Королівства. Еспресо TV >>  06.05.2016 10:52

Лейбористи, чиї позиції у Шотландії раніше традиційно були сильними, виявилися витіснені аж на третє місце. Консерватори ж несподівано вийшли на другу позицію із 21,8% голосів.

Крім того, до шотландського парламенту проходить Ліберально-демократична партія й "зелені".

Лідерка Шотландської національної партії Нікола Стерджен є прибічницею виходу країни зі складу Сполученого Королівства. Вона раніше неодноразово наполягала на проведенні повторного референдуму після того, як голосування щодо виходу Шотландії зі складу Британії провалилося у вересні минулого року.

При цьому Шотландська національна партія виступає за те, аби Шотландія залишалася у складі ЄС.

Шотландська національна партія лідирує на виборах у місцевий парламент. За попередніми підрахунками голосування, що відбулося у "суперчетвер", за політсилу віддали голоси близько 46,5% виборців.

Уже відомі володарі 93 з 129 депутатських мандатів, 58 з них дістаються шотландським націоналістам. Явка на виборах склала 55,5%.

BBC Ukrainian


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «На виборах у Шотландії перемагають націоналісти»

Калейдоскоп событий