Кім Чен Ин прибув на з

Це сьомий подібний з'їзд Трудової партії Північної Кореї з 1980 року. Крім того, на ньому можуть обрати нових партійних лідерів. ДеПо >>  08:43

Це сьомий подібний з'їзд Трудової партії Північної Кореї з 1980 року.

Водночас деталі заходу тримають у секреті. Іноземних журналістів, яких запросили висвітлювати подію, не впустили до будівлі, а державне телебачення не транслює з'їзд.

Порядок денний і тривалість з'їзду невідомі, проте експерти вважають, що Кім Чен Ин може оголосити про запровадження нової економічної політики, що має стимулювати зростання економіки і ядерних можливостей країни.

Крім того, на ньому можуть обрати нових партійних лідерів.

У Пхеньяні проходить рідкісний і вкрай важливий політичний захід - з'їзд Трудової партії КНДР, на якому буде присутній лідер країни Кім Чен Ин.

Тисячі делегатів візьмуть участь у з'їзді. Агентство Associated Press повідомляє, що на захід прибула уся політична еліта Північної Кореї.

Як повідомляє кореспондент ВВС Стівен Еванс із Пхеньяна, Кім Чен Ин уже прибув до місця проведення зустрічі. Охорона вишикувалася перед будівлею, яку з нагоди з'їзду прикрасили червоною тканиною і золотими банерами із величезними зображеннями чинного лідера країни.

BBC Ukrainian


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Кім Чен Ин прибув на з'їзд Трудової партії КНДР»

Калейдоскоп событий