Українські авіатори професійно продовжують виконання українсько-данської військово-транспортної операції "Північний сокіл - 2016"

Проведено інструктаж щодо особливостей роботи при низьких температурах та перебазування на аеродром Туле. Seo-top-news >>  06.04.2016 12:59

Продовжується спільна українсько-данська операція “ П івнічний сокіл – 2016” з перевезення пального з авіабази ВПС США “Туле” на данську полярну станцію “Норд” військово-транспортним літаком Іл-76МД Повітряних Сил ЗС України. Від початку операції здійснено перебазування українського контингенту з аеродрому Бориспіль на аеродром Ольборг, здійснено п ідбір та підгонку особистого спорядження особового складу для роботи в умовах арктичного клімату. Проведено інструктаж щодо особливостей роботи при низьких температурах та перебазування на аеродром Туле. Здійснено монтаж паливних бакі в у вантажній кабіні та обслуговування літака. На острові Гренландія українські військові льотчики виконують завдання у важких кліматичних умовах Арктики – при температурі повітря до -50 градусів і при швидкості вітру до 15-20 метрів за секунду, а також за відсутності наземних радіотехнічних засобів навігації та запасних аеродромів. Довідково Спільна українсько-данська операція “ П івнічний сокіл – 2016” відбувається протягом квітня поточного року. В рамках її проведення військово-транспортним літаком Іл-76МД Повітряних Сил ЗС України планується перевезти понад 350 тисяч лі тр ів пального та інший вантаж з авіабази ВПС США “Туле” на данську полярну станцію “ Норд ” на острові Гренландія .

Урядовий портал


Калейдоскоп событий