У вищевказаних інвестиційних програмах ліцензіатів першочерговими визначено заходи,спрямовані на досягнення 100% оснащення споживачів у багатоквартирному житловому фонді, яким реалізовується теплова енергія зазначеними підприємствами, приладами комерційного обліку теплової енергії. Народна Рада >>  18:23

Відповідно до вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012 № 630 та постановою  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 14.12.2012 № 381, зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 11 січня 2013 року за № 97/22629, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на відкритому засіданні, що відбулося 1 вересня 2016 року було схвалено Інвестиційні програми на 2016 рік ПАТ «Черкаське хімволокно», КП Білоцерківської міської ради  « Білоцерківтепломережа » та К П «Теплоене рго» (м. Кременчук) . У вищевказаних інвестиційних програмах ліцензіатів першочерговими визначено заходи,спрямовані на досягнення 100% оснащення споживачів у багатоквартирному житловому фонді, яким реалізовується теплова енергія зазначеними підприємствами, приладами комерційного обліку теплової енергії. Загалом наразі НКРЕКП схвалено інвестиційні програми на 2016 рік 63 суб’єктів господарювання, що провадять господарську діяльність у сфері теплопостачання, якими заплановано встановлення 14 543 будинкових приладів обліку теплової енергії. Комісія очікує подання на схвалення інвестиційних програм на 2016 рік усіма ліцензіатами, які провадять господарську діяльність з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, в тому числі найбільшими підприємствами, з точки зору можливого збільшення рівня оснащеності обліком теплової енергії, а саме: КПТМ « Тернопільміськтеплокомуненерго » Тернопільської міської ради, ДП «Криворізька теплоцентраль» Д КП «Луцькт епло», завдяки чому рівень оснащеності теплолічильниками може сягнути 87%. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «НКРЕКП схвалила інвестиційні програми на 2016 рік, що враховують досягнення 100% обліку теплової енергії, ще для трьох підприємств»

Калейдоскоп событий