обновлено
22.02.2018
01:23

Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, виступаючи 5 липня на круглому столі «Проблеми фінансування проектів у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики». Народна Рада >>  21:00

Держенергоефективності спільно з урядовцями та парламентарями розробило чимало нормативно-правових актів у сфері відновлюваної енергетики, прийняття яких дозволить активізувати вітчизняний ринок "зелених" проектів, полегшити роботу інвесторів та підприємців. Вже  найближчим часом вони будуть розглянуті на засіданні Уряду та у залі ВРУ. Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, виступаючи 5 липня на круглому столі «Проблеми фінансування проектів у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики». За словами Сергія Савчука, основні законопроекти, які мають бути розглянуті у ВРУ вже цього тижня, стосуються стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії та укладення довгострокових договорів на її постачання . «Сьогодні наше завдання – створювати конкурентоспроможний ринок, полегшувати ведення бізнесу у цій сфері. Нам відомо про ті перешкоди, з якими стикається бізнес найчастіше. Саме тому ми й удосконалюємо законодавчу базу», - зазначив він та зауважив, що Агентство постійно співпрацює із представниками профільних асоціацій, громадських організацій, міжнародних установ і бізнесу для напрацювання нових механізмів залучення інвестицій. Він також відзначив поступовий помітний розвиток сфери відновлюваної енергетики. « Поряд із вже діючими об'єктами, є численні розроблені проекти у сфері відновлюваної енергетики більше ніж на 5 ГВт з усіма технічними умовами, техніко-економічним обґрунтуванням на підключення до мереж», - повідомив Сергій Савчук та додав, що таких проектів, зокрема, у вітроенергетиці на 2725 МВт, у сонячній енергетиці – на 1550 МВт. Голова Агентства повідомив, що українські банки також активізувалися у цій сфері, та нагадав про нещодавно підписану Укргазбанком та IFC угоду про співпрацю з метою фінансування компаній, які впроваджують «зелені» проекти.  

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Законодавчі ініціативи у відновлюваній енергетиці відкриють шлях інвестиціям в українські "зелені" проекти»

Калейдоскоп событий