До Повітряних сил ЗСУ передали черговий відремонтований літак-розвідник Су-24МР

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ДК "Укроборонпром". Національний Промисловий Портал >>  05.06.2018 18:45

Зазначається, що наразі Су-24МР виконав переліт до основного місця базування та вже посилив обороноздатність Збройних сил України.

Окрім того, Миколаївський авіаремонтний завод "НАРП" у співпраці з іншими підприємствами "Укроборонпрому" зараз проводить роботу з розробки модернізації Су-24МР - з метою його оснащення новою авіонікою, системами зв'язку та розвідувальною апаратурою.

Як відомо, Су-24МР – надзвуковий літак-розвідник, який може проводити глибоку розвідку на глибину до 400 км від лінії фронту. Для цього він оснащений радіолокаційною станцією (РЛС) бокового огляду, яка дозволяє фіксувати наземні об'єкти, в тому числі фортифікаційні споруди та техніку противника, чутливими камерами з високою роздільною здатністю, системами фіксації опромінення РЛС та датчиками для виявлення замаскованих об'єктів.

Миколаївський авіаремонтний завод "НАРП" достроково передав черговий відремонтований літак-розвідник Су-24МР до Повітряних сил ЗСУ. Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

"Фахівцями підприємства був здійснений середній ремонт літака, під час якого була проведена повна перевірка всіх його вузлів та агрегатів, виконаний їх ремонт чи повна заміна. Після цього відремонтований Су-24МР пройшов успішні льотні випробування у присутності представників Повітряних сил ЗСУ та був прийнятий українськими льотчиками", - йдеться у повідомленні.

День


Калейдоскоп событий