Громадяни через Інтернет неодноразово зверталися до працівників поліції активізувати, прискорити розкриття цього злочину. Магнолія-ТВ >>  05.06.2018 13:00

Зловмиснику оголошено підозру та судом обрано міру запобіжного заходу — тримання під вартою.

Ця трагедія набула широкого розголосу на сторінках соціальних мереж. Громадяни через Інтернет неодноразово зверталися до працівників поліції активізувати, прискорити розкриття цього злочину. Однак, працівники поліції не можуть розголошувати оперативну інформацію, щоб не нашкодити слідству.

Обов’язок для поліцейських — це попередити злочин, а вразі його скоєння оперативно розкрити кримінальне правопорушення та притягнути винних до відповідальності.

Головне управління Національної поліції в Київській області

Як повідомлялось раніше, в ніч на 21 травня у приймальному відділенні районної лікарні від отриманих травм помер 46-річний чоловік. Його без свідомості підібрала карета швидкої допомоги на залізничному мосту станції «Боярка».

Майже два тижні кропіткої напруженої співпраці дільничних офіцерів поліції, працівників карного розшуку та слідчих. Сотні опитаних громадян та аналіз отриманої інформації дали змогу вийти «на слід» зловмисника. Ним виявився 21-річний житель Полтавщини, який приїхав до столиці у пошуках роботи.

Зі слів затриманого, чоловіка він жорстоко побив за те, що той йому просто «не сподобався».


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Поліцейські затримали уродженця Полтавщини, який побив до смерті жителя Боярки»

Калейдоскоп событий