обновлено
17.08.2018
20:30

Метки сюжета

Повідомлення про подію надійшло в чергову частину Лиманського відділення поліції від сина власника будинку. Поліцейські обстежили місце злочину, опитали мешканців сусідніх будинків. Украина криминальная >>  05.06.2018 13:53

Попередньо встановлено, що невідомі кинули на подвір’я три гранати, одна з яких розірвалася на горищі будинку. Пошкоджено вікна та два автомобілі, що знаходилися у дворі. Речові докази вилучено.

Поліція перевіряє всі можливі версії скоєння злочину. За даним фактом відкрито кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією за ч.4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень).

Відділ комунікації поліції

Донецької області

Повідомлення про подію надійшло в чергову частину Лиманського відділення поліції від сина власника будинку. 36-річний чоловік повідомив, що надворі пролунало три хлопки, схожі на вибухи. В цей час вдома знаходилися його батьки та брат.

На місці події працювали слідчо-оперативна група, вибухотехніки, експерти-криміналісти і кінолог. Поліцейські обстежили місце злочину, опитали мешканців сусідніх будинків.


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «У Лимані невідомі кинули гранати на подвір'я приватного будинку (фото)»

Калейдоскоп событий