Рада сьогодні продовжить розгляд проекту закону про Антикорупційний суд

Верховна Рада України сьогодні продовжить розглядати законопроект про Антикорупційний суд у другому читанні. День >>  05.06.2018 10:13

Заплановано розгляд у повторному першому читанні доопрацьованого законопроекту про кримінальні проступки та їх розслідування, а також проект закону про приватну детективну діяльність із пропозиціями президента.

Окрім того, парламент планує внести зміни до Податкового та Митного кодексів щодо поширення на ООС пільг, установлених на час проведення АТО. Народні обранці мають вирішити, чи впроваджувати окремі тарифи на видання для мешканців підконтрольних районів Донецької та Луганської областей.

У порядку денному кілька проектів постанов про перейменування населених пунктів.

Мають намір розглянути основний та альтернативні законопроекти про Нацбюро фінбезпеки та законопроекти про поводження з відходами.

Верховна Рада України сьогодні продовжить розглядати законопроект про Антикорупційний суд у другому читанні. Про це свідчить план роботи на 5 червня, опублікований на сайті парламенту.

Народні обранці продовжать проходити поправки до законопроекту № 7440 про Вищий антикорупційний суд. Загалом їх 1927, упродовж середи та четверга минулого пленарного тижня встигли пройти 1274.

План роботи на сьогодні містить також блок документів для включення до порядку денного сесії, зокрема проект змін до закону "Про публічні закупівлі" та інших актів, позначений як невідкладний.

День

ФОТО:

День: Сьогодні ВРУ продовжить розглядати законопроект про Антикорупційний суд

Калейдоскоп событий