Apple презентувала нову версію iOS 12 для iPhone

Американська компанія Apple представила нову версію операційної системи iOS 12 для смартфонів iPhone. iOS 12 повинна стати найшвидшою операційною системою за всю історію iOS. День >>  05.06.2018 09:35

Передбачається, що нова ОС буде працювати на пристроях, починаючи з 2013 року випуску і новіше.

У новій iOS з'явиться режим «не турбувати». У цьому режимі повідомлень буде не тільки не чутно, але й не видно на екрані повідомлень, що зручно під час сну і важливих нарад. Компанія також показала груповий відеочат FaceTime. Тепер на екрані можна буде побачити кожного учасника бесіди і збільшити того, хто говорить в даний момент. Apple також представила нові анімодзі – мемодзі. З їх допомогою користувач може створити анімоване зображення самого себе або когось іншого.

Розробники також приділили увагу тайм-менеджменту та безпеці дітей. Тепер гаджет буде рахувати час, який користувач витрачає на кожне додаток і повідомить, якщо юзер наблизиться до свого ліміту. Інша функція дозволяє батькам контролювати час і можливості користування гаджетами своїх дітей.

Багато ЗМІ і фанати компанії очікували, що вона представить нову модель смартфона iPhone SE 2 та новий MacBook Air, але це не сталося.

Американська компанія Apple представила нову версію операційної системи iOS 12 для смартфонів iPhone. Компанія презентувала її під час конференції розробників WWDC 2018, повідомляє Ліга.бізнес.

iOS 12 повинна стати найшвидшою операційною системою за всю історію iOS. Зокрема, після переходу на iOS 12 на старих мобільних пристроях можна буде відчути помітний приріст швидкості запуску додатків, вони будуть завантажуватися на 40% швидше, розповіли в ході презентації представники компанії.

День


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Apple презентувала нову версію iOS 12 для iPhone»

Калейдоскоп событий