обновлено
26.07.2017
11:20

Метки сюжета

6 травня відбудеться робоча зустріч Міністрів закордонних справ України Павла Клімкіна та Румунії Лазаря Коменеску

Солотвиновідбудеться робоча зустріч Міністрів закордонних справ України Павла Клімкіна та Румунії Лазаря Коменеску. Голос Карпат >>  05.05.2016 21:28

6 травня ц.р. у смт . Солотвино (Тячівський район Закарпатської області) відбудеться робоча зустріч Міністрів закордонних справ України Павла Клімкіна та Румунії Лазаря Коменеску . Напередодні зустрічі у Солотвино за участі голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля буде відкрито консульство Румунії. Міністри П. Клімкін та Л. Команеску обговорять широке коло питань двостороннього співробітництва та, зокрема, шляхи реалізації домовленостей, досягнутих в ході візиту Президента України П.Порошенка до Румунії 21 квітня 2016 року. Особлива увага буде приділена питанням транскордонної та регіональної співпраці, розвитку інфраструктури українсько-румунського державного кордону, вирішенню освітніх та культурних проблем української національної меншини в Румунії та румунської в Україні. Міністри підпишуть Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про скасування оплати за оформлення довготермінових (національних) віз, завдяки якій у країнці та румуни зможуть безкоштовно отримувати дозволи на в’їзд та перебування строком понад 90 днів. Міністри також вручать громадянам двох країн дозволи на перетин державного кордону у рамках діючої угоди про місцевий прикордонний рух. 7 травня ц.р. П. Клімкін планує відвідати український ліцей імені Тараса Шевченка в прикордонному румунському місті Сігету Мармацієй та провести зустріч з представниками місцевої української громади.  

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «6 травня відбудеться робоча зустріч Міністрів закордонних справ України Павла Клімкіна та Румунії Лазаря Коменеску»

Калейдоскоп событий