Заяви абітурієнтів прийматимуть он-лайн без обмеження кількості ВНЗ

Цього року всі абітурієнти подаватимуть документи про вступ через Інтернет, що дозволить уникнути черг у приймальних комісіях. Time-UA >>  05.05.2016 19:12

"Міністр звернула увагу, що наразі триває тестування системи, яка виконує розподіл державного замовлення з урахуванням пріоритетності вступників з високими балами безпосередньо у електронній базі", - додають у прес-службі Кабміну.

У четвер в Україні почалось

зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

.

Цього року всі абітурієнти подаватимуть документи через інтернет, що дозволить уникнути черг у приймальних комісіях, анонсувала міністр освіти Лілія Гриневич.

Вона також зазначила, що вступники матимуть можливість подавати до 15 заяв на вступ без обмеження кількості навчальних закладів. "Таким чином абітурієнти зможуть більше концентруватися на конкретній спеціальності при вступі", - йдеться у повідомленні прес-служби уряду.

Також скасовано позаконкурсний вступ до вищих навчальних закладів, натомість уведена система вступу за квотами для осіб, які мають захворювання, що перешкоджають проходженню ЗНО, дітей-сиріт та учасників бойових дій.

BBC Ukrainian


Калейдоскоп событий