До кінця травня для медичної служби Міністерства оборони буде закуплено і поставлено 16 одиниць медичної бронетехніки

Всього за програмою ТССС з тактичної медицини підготовлено понад 1100 санінструкторів, - повідомив полковник медичної служби Олег Ляшенко. Народна Рада >>  05.05.2016 17:35

До кінця травня для медичної служби Міністерства оборони буде закуплено і поставлено 16 одиниць медичної бронетехніки. Про це сьогодні, 5 травня, повідомив тимчасово виконуючий обов’язки директора військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковник медичної служби Олег Ляшенко. За його словами, до кінця року Міністерство оборони спрямує 50 мільйонів гривень на закупівлю 145 одиниць броньованої медичної евакуаційної техніки. Із них 31 одиниця надійде у війська до кінця року, зокрема, 16 – вже цього місяця. Полковник медичної служби Олег Ляшенко розповів, що цими днями в навчальному центрі Сухопутних військ «Десна» за програмою TCCC ( Tactical Combat Casualty Care – «Тактична медицина») проходять підготовку 158 санітарних інструкторів. «Ще 110 чоловік закінчать перенавчання до кінця цього місяця. Із них 16 вже підписали контракт зі Збройними Силами України і продовжать службу на посадах медичних працівників. Всього за програмою ТССС з тактичної медицини підготовлено понад 1100 санінструкторів, – повідомив полковник медичної служби Олег Ляшенко.  

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «До кінця травня для медичної служби Міністерства оборони буде закуплено і поставлено 16 одиниць медичної бронетехніки»

Калейдоскоп событий