обновлено
18.12.2017
09:00

Метки сюжета

Не в дипломи, а в якість освіти, в професійні навички. І тут я повністю є соратником і прихильником української освіти". Урядовий портал >>  05.05.2016 14:43

Зміна системи професійно-технічної освіти та модернізація професійних технічних училищ дозволить підвищити якість підготовки професійно-технічних кадрів та конкурентоздатність національної освіти загалом. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду у четвер. "Є ПТУ, які дають гарний рівень освіти, я це розумію. Але у більшості своїй устаткування - застаріле, технології - застарілі, а ми витрачаємо десятки мільярдів на підготовку дітей. Мало того, що ми витрачаємо кошти, так вони ще є неконкурентними. Їх треба потім на виробництві перенавчати. Тому оновлення програми навчання, оновлення основних фондів - питання просто надважливе, - підкреслив Володимир Гройсман . - Нам потрібна якісна, професійна технічна освіта". Прем'єр-міністр наголосив, що необхідно переглянути ефективність використання державних видатків і підготовки кадрів. Зокрема, потрібно провести повну модернізацію професійно-технічних навчальних закладів, змінити їх обладнання та програму навчання, зауважив Голова Уряду. "В освіту треба інвестувати. Це найвища інвестиція, яку ми маємо робити, - в якість освіти. Не в дипломи, а в якість освіти, в професійні навички. Це все нам потрібно робити. І тут я повністю є соратником і прихильником української освіти", - підкреслив він. Володимир Гройсман зауважив, що сьогодні існує значна конкуренція української освіти з іноземними вищими навчальними закладами. У зв ' язку з цим Глава Уряду закликав допомагати розвивати національну освіту та підтримувати Міністерство освіти і науки у цьому напрямку. " Що у нас є ще ц інніше, ніж наш інтелектуальний потенціал і наші діти? Нічого, нікого. Тому тут важливо діяти дуже швидко", - наголосив Прем'єр-міністр. 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Володимир Гройсман: Оновлення програми навчання та модернізація навчальних закладів підвищить якість професійно-технічної освіти в Україні»

Калейдоскоп событий