обновлено
23.08.2017
16:04

Метки сюжета

В Україні необхідно забезпечити належний рівень доступу дітей до дошкільної освіти та відпочинку у пришкільних таборах. Урядовий портал >>  05.05.2016 12:53

В Україні необхідно забезпечити належний рівень доступу дітей до дошкільної освіти та відпочинку у пришкільних таборах. Про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час засідання Уряду у четвер. «Треба визначити по територіям, який рівень забезпечення, охоплення дошкільною освітою дітей. Я вважаю, що це питання має бути в пріоритеті, в полі зору. Оскільки дитина, якщо якісно підготовлена дошкільно , вона в початкову школу уже потрапляє з відповідним багажем знань. Це дає можливість дитині бути більш успішною у школі», - заявив Володимир Гройсман . Прем'єр-міністр зазначив, що дуже важливо розуміти ситуацію в країні щодо доступу дітей до дошкільної освіти. У зв'язку з цим Голова Уряду доручив Міністерству освіти і науки України спільно з місцевою владою з'ясувати це питання та окреслити реальний стан справ у країні. «Якщо об'єднаємо зусилля, скоординуємо це питання, це нам дасть можливість чітко зрозуміти, як ми будемо робити охоплення, де у нас є, в яких регіонах критичний стан забезпечення місцями до дитячих садочків, і ми будемо їм допомагати», - зазначив він, зауваживши, що з цього питання передбачені інструменти Державного фонду регіонального розвитку. Голова Уряду зазначив, що у результаті фінансової децентралізації на місцях є можливість «відкривати нові групи, нові місця, покращувати умови перебування дітей в дитсадочках». «Це все в наших можливостях, - наголосив він. - Я думаю, що це питання є пріоритетом для місцевої влади». Прем'єр-міністр також закликав Міністерство освіти і науки спільно з місцевою владою з'ясувати ситуацію щодо доступності пришкільних таборів та розширити можливості цього відпочинку. «Не у всіх українських родин є можливість відправити дітей на море. Тому нам треба збільшити можливість роботи літніх пришкільних таборів, які користуються попитом у дітей, але є не завжди відповідна кількість місць туди потрапити», - наголосив Володимир Гройсман . 

Урядовий портал


Другие новости темы:


Еще ссылки (1) про «Володимир Гройсман: Уряд планує вжити заходів щодо покращення ситуації із доступністю дошкільної освіти у країні»

Калейдоскоп событий